Поділитися


В Ірпені вперше пройшли Всеукраїнські змагання з вейкбордингу

Уже другий літній сезон поспіль на озері в ірпінському мікрорайоні СМУ функціонує вейк-парк «Качка», де хлопці з дівчатами ганяють по водному полотну на дошках для серфінгу.

Павло Дайнеко, вейкбордист, переможець всеукраїнських змагань:
«Вейкбординг в Україні розвивається доволі стрімко, і практично вже в кожному місті є по вейк-парку – десь із реверсами, десь є великі кільцеві лебідки. У Києві відкрилося дуже багато нових вейк-парків. Спорт дуже динамічно розвивається, залучається дуже багато людей до цього спорту».

Цього літа в Ірпені вперше пройшли Всеукраїнські змагання з вейкбордингу. І незважаючи на те, що це була проба спортивного пера, все пройшло на доволі високому рівні.

Михайло Папунов, ведучий Всеукраїнських змагань із вейкбордингу:
«Зі мною поділилися інформацією, що організували ці змагання за 10 днів. Я не повірив. Бо той рівень, який показали тут – це не десятиденний рівень. До цього треба, мені здається, готуватись місяць-два чи не знаю скільки».

Анастасія Пономаренко, віцепрезидентка Української федерації вейкбордингу:
«Насправді ми дуже задоволені, дуже гарний вейк-парк. Спортсмени зуміли за короткий період підготувати фігури, ми, як федерація, ці фігури сертифікували, сертифікували вейк-парк і вирішили, що треба тут проводити змагання. Це перші рейтингові змагання, і пройшли вони на дуже високому рівні».

Михайло Папунов:
«Мені подобається, що тут, в Ірпені, все роблять якісно, і я за те, щоби так було у всіх».

У змаганнях узяли участь 16 вейкбордистів із Києва, Одеси та Вінниці. Змагалися у категоріях аматорів та професіоналів – як серед хлопців, так і серед дівчат. Наступного року на чергових змаганнях в Ірпені планують приймати ще більше вейкбордистів. І хтозна – можливо, в ще більш сучасному та екстремальному вейк-парку.

Павло Дайнеко:
«Ми віримо в те, що колись це вийде на черговий новий рівень, коли вейк-парк буде на кожному озері, й люди будуть займатися цим спортом. Це дуже класний спорт, він підтримує здоровий спосіб життя, і я вважаю, що вейк-парки мають бути в кожній акваторії».

Поділитися