Поділитися

Відомі люди про Ірпінь

“Місто затишних парків і вулиць. Щасливих родин і усміхнених перехожих. Тут народжуються сміливі ідеї, геніальні твори, спортивні чемпіони, музика. Це місто, яке зачаровує і закохує. Це – Ірпінь!”


ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ
Народний артист України


“Я не очікував, що у мене буде велике враження від Ірпеня. Зроблено все по-європейськи. Коли кажуть про район, то думаєш про нього, як про щось другорядне. А тут виявилося все дуже серйозно. Я би залишився тут жити.”


ЛЕОНІД КРАВЧУК
Перший Презедент України


“Все на гідному рівні… якби мені не потрібно було робити купу справ в Києві, то я, мабуть би, жив в Ірпені.”


ТАРАС ТОПОЛЯ
Фронтмен гурту “Антитіла”


“Маленькі містечка часом вражають красивими парками і набережними. Це ж круто, коли родинам є куди піти з дітьми і молодь має де провести вільний час.”


СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА
Відома українська телеведуча і журналіст


“Ірпінь дуже змінюється.
З кожним приїздом все краще і краще. Дивуюся: і парки, і вулиці, і дороги. Навіть дороги кращі, ніж у Києві. Це однозначно. Я дуже радий, що є такий приклад поряд з Києвом.”


ВОЛОДИМИР ГОРЯНСЬКИЙ
Народний артист України


“Ірпінь – це молоде духом, гостинне місто з особливою атмосферою домашнього затишку. Місто парків і здоров’я європейського зразка, найбільша гордість якого – його мешканці.”


МИРОСЛАВА ПІТЦИК
Виконавчий директор Асоціації міст України


“А я тим часом вже давно обрав одне таємниче містечко, вид якого так і хотілося взяти собі, щоб показати всім. Це – Ірпінь. “


МИКОЛА НОСОВ
з книги “Таємниця на дні колодязя”


“Не очікував побачити тут таку розвинену пішохідну інфраструктуру і таку велику кількість зелених зон. Був щиро цим вражений. “


ЛУЇДЖІ ФІУМАРА
Італійський архітектор,
Голова Міжнародного Форуму “Людина та Архітектура”


“Перше, на що звертаєш увагу в Ірпені – це висока якість доріг, велодоріжки і гарні тротуарні зони. Дуже чисте і, як на мене, комфортне місто. Дивлячись, як воно розвивається, можна сказати, що Ірпінь має всі шанси стати одним з найкращих міст України.”


ТЕТЯНА ДУРНЄВА
Виконавчий директор громадського холдингу “Група впливу”


“Можу з впевненістю сказати, що з кожним рокомІрпінь стає все красивішим і красивішим. Щоразу, коли я сюди приїзджаю, я бачу багато нового. Нові облаштовані ринки, площі, парки – це прекрасні зміни, які надихають.”


СІМОНЕ ЛЮДТКЕ
Мер міста Борна (Німетчина)


“Мені дуже подобається Ірпінь. Він зелений, доглянутий, чистий. Я був у багатьох регіонах України. І точно можу сказати, що не скрізь є такі нові тротуари і дороги. Ірпінь – один із лідерів у цьому. Дуже приємно бачити сучасні інфраструктурні об’єкти і гарний благоустрій. Ця краса додає більшої енергії в життєдіяльність міста.”


АЗЕР ХУДАЯР ОГЛУ ХУДІЄВ
Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні


“Часто бував в Ірпені, тут у мене чимало друзів. Але те, що побачив сьогодні – це просто шок! Як вся ця краса виросла за два роки?! Як!? Не знаю, що за чарівники тут у вас живуть і керують цими процесами. Особисто від мене великі вітання і моя повага.”


ОЛЕКСАНДР ПАВЛІК
Український співак


“Ірпінь справив на мене дуже сильні враження. Я побачив тут темп, молодіжне серцебиття і велику перспективу.”


ГЕЛА ДУМБАДЗЕ
Надзвичайний І Повноважний
Посол Грузії в Україні


“Я в Ірпені не вперше. І порівнюючи той Ірпінь і теперішній – немає слів! Які площі, дороги, парки, спортивна інфраструктура! А які приємні вирази облич у людей на вулицях! Бо коли людина бачить красу довкола себе, то вона добрішає – добрішає поглядом, посмішкою.”


ІГОР БОКІЙ
Директор міжнародного об’єднання українських громад “Четверта хвиля”