Поділитися

Будівельні компанії

ТОВАРИСТВО «ВІДВАЖНИХ» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.

З 2010 року колектив “Відважних” побудував 16 житлових комплексів, в яких вже проживає 10 тисяч мешканців.

Колектив ТОВ “Відважних” створив такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn, Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо.

Це житлові комплекси з високою якістю будівництва та кращою внутрішньою інфраструктурою.

Підприємство задало відважні стандарти, які змінило підходи в роботі більшості конкурентів.

Нам довіряли свої інвестиції і ми завжди тримали слово перед інвесторами.

Товариство “Відважних” – це публічна новаторська компанія, яка демонструє нові підходи та високий рівень соціальної відповідальності.

www.brave.in.ua

Київська обл., м. Буча, вул., Шевченка, 1 а

+380 (96) 888 07 82
+380 (63) 888 07 82
+380 (97) 888 07 82

[email protected]


Інвестиційна  група «Молодість» –  компанія,  яка поєднує  в  собі багаторічний  досвід  будівництва, досконалі  архітектурні  рішення  та  унікальні технології проектування  і створення нерухомості. 

На рахунку  компанії   десятки реалізованих  житлових  комплексів Ірпеня та Київщини, а  також  найкращі  інфраструктурні  об’єкти  та пам’ятки культури  в  мальовничому Ірпені.

«Молодість»  об’єднує  сильних  та впевнених  людей,  які мають на меті  зробити  життя людей кращим, поєднавши  в  кожному  квадратному метрі реалізованої  нерухомості  весь  потенціал компанії та турботу  про клієнта. 

Наразі Інвестиційна група «Molodist» споруджує житлові комлекси «Молодість», «Фаворит Premium», «Атмосфера», «Irpin City», «Олімп», «Chehov Парк Квартал»; вже здала в експлуатацію житлові комлекси  — «Єсенін», «Фаворит», «Буча Квартал 2», «Буча Квартал 1», «Пушкінський квартал», «Дипломат», «Парковий 2», «Бучанський», «Аристократ», «Садовий», «Київський», «Родинний», «Парковий 1», «Варшавський Двір», «Новатор Буча» та інші.

Засновниками Інвестиційної групи “Molodist” є Володимир Карплюк та Антон Мирончук.

БУДІВЕЛЬНА ГРУПА “СИНЕРГІЯ”
вул. Соборна, 2/2-A 
вул. Г. Сковороди, 11
+38 (044) 222-777-9
+38 (063) 222-777-9
+38 (097) 222-777-9


”ЕвроХутір” котеджні містечка під Києвом
вул. Виговського (Суворова) 1-о, м. Ірпінь
+38 (097) 229 19 29

Будуємо якісні сучасні приватні будинки у закритих котеджних містечках Київської області (Ірпінь, Буча, Демидів, Стоянка, Козаровичі тощо). Будинки які ми продаємо йдуть в комплекті з огородженою власною земельною ділянкою, комунікаціями (каналізація, електрика, водопостачання). За бажанням покупця можливий вибір розміру ділянки та планування будинка. Завжди у наявності кілька варіантів готових будинків з ремонтом. На ринку будівництва та нерухомості працюємо з 2002 року.