Поділитися

Про Ірпінь

Чи знаєте Ви, скільки у світі міст і містечок, де стрімко скорочується кількість населення?! Тисячі людей виїжджають у пошуках кращого, комфортнішого, якіснішого життя. Але це не про Ірпінь! Навпаки. Ірпінь – місто, яке обирають, яке з кожним роком стає все привабливішим для гостей та інвесторів! Місто, яке зачаровує не тільки красою, а потужною динамікою розвитку та перспективою.


“Я не очікував, що у мене буде велике враження від Ірпеня. Зроблено все по-європейськи. Коли кажуть про район, то думаєш про нього, як про щось другорядне. А тут виявилося все дуже серйозно. Я би залишився тут жити.”


ЛЕОНІД КРАВЧУК
Перший Презедент України


За останні роки Ірпінь став домівкою для тисяч нових родин. Тут безперервно чути дзвінкий дитячий сміх, адже місто є лідером на Київщині за народжуваністю.

Ірпінь – це нові сучасні інфраструктурні і соціальні об’єкти, це новітні проекти і нові підходи у вирішенні традиційних питань, це сміливий постійний рух уперед і потужне молоде дихання, яке відчувається одразу. І якщо Київ знають, як столицю України, Львів, як місто-легенду, то Ірпінь – це місто майбутнього. Комфортного, яскравого, успішного майбутнього!

Уявіть своє ідеальне місце для життя. Де можна залишити всі турботи і поринути у фул-тайм відпустку. Де можна не витрачати дорогоцінні хвилини на міську метушню і дратівливі клопоти. Де нарешті приходить розуміння того, що ти вдома. Синергія комфорту та сучасної інфраструктури, поєднала все це в передмісті столиці України.


Завітати в Ірпінь потрібно обов’язково, щоб зрозуміти наскільки комфортним та доглянутим має бути українське місто. Якісний сервіс та дороги,насичене на події життя та зоряне небо над головою. Прекрасні парки для прогулянок та активного відпочинку, набережні для світанку, ліс для прогулянок. Це місце для щасливого дитинства.


“Все на гідному рівні… якби мені не потрібно було робити купу справ в Києві, то я, мабуть би, жив в Ірпені.”


ТАРАС ТОПОЛЯ
Фронтмен гурту “Антитіла”


В Ірпені створені умови для комфортного життя, лише приїхавши в місто це відразу помітно: дороги, тротуари, паркінги, зупинки громадського транспорту, доглянуті газони та оригінальні зелені насадження, освітлення та ілюмінація, все це вражає своєю бездоганністю.

Міський сервіс тут також якісний та не поступається європейському – сучасний центр надання адміністративних послуг, система “Безпечне місто” з віде оспостереженням та муніципальна варта, професійні обслуговуючі служби з сучасною технікою.

В Ірпені облаштовано 17 зелених зон: парки, сквери, алеї, площі та набережна. Насолоджуватися природою в Ірпені можна ледве переступивши поріг власного будинку. Чи може бути щось краще?


“Маленькі містечка часом вражають красивими парками і набережними. Це ж круто, коли родинам є куди піти з дітьми і молодь має де провести вільний час.”


СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА
Відома українська телеведуча і журналіст


В кожному мікрорайоні працює сучасна амбулаторія, що надає безкоштовні послуги перевинної медицини. В амбулаторіях є власний рентген апарат та лаболаторії, це значно економить час та кошти відвідувачів. Муніципальна дитяча поліклініка та комунальна стоматологія завдяки сучасному обладнанню, якості послуг та помірної вартості, не мають конкуренції в усьому регіоні. Популяризація та підтримка спорту – це запорука здорового суспільства. Тому в Ірпені майже в кожному парку, сквері та дворі облаштовані спортивні майданчики.

Жити в Ірпені, або приїжджати сюди на вікенд стало модним трендом. Ірпінь – місто, що залишається в серці, кожного хто тут побував, назавжди.