Поділитися


Вже на наступному тижні до Ірпеня завітає близько 100 письменників

У червні завершується третій сезон молодіжної літературної студії Національної спілки письменників України “Творчий ковчег”. Цього разу поетично-музична подія відбудеться 29 червня (сб) о 14:00 в Ірпені на відкритій сцені Парку письменників (вул. Стельмаха, 20). Інформує Правда Ірпеня.

“Усі, хто не виступив під час засідання нашої студії у травні, зможуть виступити в червні. Але будемо долучати й нових учасників! Окрім основної програми на вас чекає вільний мікрофон, куліш і посиденьки біля багаття”, – анонсує зустріч її організатор – керівник “Творчого ковчегу” поетеса, секретар НСПУ Богдана Гайворонська.

Літературна студія “Творчий ковчег” у столичному Будинку письменників України щомісяця збирає молодих поетів, прозаїків і бардів для спілкування, обміну напрацюваннями та знайомства з творчістю відомих українських авторів. Вхід вільний для всіх, кому не байдужа сучасна українська література.

Нагадаємо, в Ірпені 27-28 липня відбудеться фестиваль “Ірпінський Парнас”, який пройде на території БТП “Ірпінь” за адресою Ірпінь, вул. Стельмаха, 20.