Поділитися


Ірпінські спортсмени зайняли 2 загальнокомандне місце на Чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу ІСКА

14 квітня 2024 року відбувся відкритий Чемпіонат Вінницької області з кікбоксингу ІСКА. Змагання зібрали близько 150 спортсменів. Ірпінь на змаганнях був представлений дев’ятьма спортсменами клубу «Реформа», які показали відмінний результат. Про це повідомив Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу Володимир Сотін.

Юні спортсмени провели 38 боїв і лише у 4 зазнали поразки. У результаті діти зайняли 2 загальнокомандне місце, поступившись лише господарям з м. Вінниця. Загалом Ірпінські спортсмени вибороли 17 золотих, 2 срібні та одну бронзову медаль. А Шатов Єгор та Карабутов Данило відзначені організаторами Чемпіонськими поясами.

«Ми дуже вдячні усім, хто допомагає нашій команді. Подяка організаторам за круті змагання. Окрема подяка та повага ЗСУ за можливість тренуватись та брати участь у змаганнях. Це була гарна перевірка сил перед Чемпіонатом України. Зустрінемось на наступних стартах через 2 тижні», — зазначив Володимир Сотін.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени з клубу «Реформа» долучилися до майстер-класу для дітей в Охматдиті, та поділилися власним досвідом тренувань. Захід організували Федерація Кікбоксингу ІСКА разом із громадською організацією «Спільна перемога».

Поділитися