Поділитися


Стали відомі спікери форуму “Я – щаслива”

У п’ятницю, 24 травня, в Ірпені відбудеться масштабний жіночий форум «Я – щаслива».

Організатори заходу пропонують зануритись в унікальний простір жіночого спілкування на теми, які цікаві та важливі кожній жінці:
– Кар’єра чи сімейний затишок?
– Як поєднати щасливу сім’ю та кар’єрний розвиток, участь у політичному житті та самореалізацію, залишаючись щасливою?
– і тд


На всі запитання допожуть знайти відповідь спікери жіночого форуму:

Ірина Сисоєнко – народний депутат України, ініціатор жіночого форуму «Я – щаслива». Пані Ірина розповість навіщо жінкам займатись політикою? Чи справді ця справа лише для чоловіків? Як «підкорювати світ» на роботі, а потім повертатись додому і бути коханою для чоловіка та люблячою мамою для дітей?

Тема спікера: «Жінка в політиці. Міфи та виклики».


Світлана Свердлікова – автор освітнього соціального проекту для жінок Fenomen, магістр державного управління, автор книги “Географія партій та суспільно-політичних рухів в Україні” 2004, співавтор підручника «Політичні партії як суб’єкт формування політико-управлінської еліти в умовах політичної модернізації» 2008, державний службовець 2004-2013 рр. Спікер розповість, як жінці навчитися правильно визначати свої цілі та завдання в абсолютно певний момент часу по-жіночому, як стати щасливішими, тут і зараз і в момент кожного свого вибору. Як об’єднати багато речей у своєму житті – сім’ю, особистісний розвиток, бути привабливою і чарівною.

Оксана Діптан – бізнес-тренерр, сертифікований фахівець з оцінки особистості та емоційного інтелекту, ведуча програми «ЧАС ПЕРШИХ» на Восьмому каналі, Амбасадорка Міжнародної Амбасади Жінок-підприємців, автор методичного посібника «Мова тіла» та книги «Поговоримо про це? Секрети ефективних переговорів при будь-яких обставинах».

Тема спікера – “Формування особистості”.


Ірина Бойко – автор і засновник онлайн-школи “Шикарна жінка”, творець освітнього курсу «Жінка & Гроші», «Шлях до Себе», засновник благодійного фонду «Time for Kids», організатор благодійних заходів, блогера, реабілітолог людських душ, бізнес-леді, регресолог/гіпнолог, практикуючий психолог, мама трьох дітей і щаслива дружина.

Тема спікера – “Любов до себе, любов у взаєминах з чоловіком”.Ірина Скрипник – засновник клініки авторської Стоматология ИриС-денТ та Заслужений лікар України.
Тема спікера – “Магія посмішки через покоління – шлях до успіху”.


Жіночий форум «Я – щаслива» є благодійним заходом, тому на форумі планується проводитись добровільний збір коштів на відновлення реанімаційного відділення Інституту педіатрії, акушерства та гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України.


Форма участі для чоловіків – це проводжати й зустрічати жінок біля входу з квітами.

Отримати більше інформації за телефоном (044) 337-69-98


Де: м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118А, Конференц-Хол «Ірпінь» 
Коли: 24 травня

Вхід вільний за попередньою реєстрацією!

Реєстрація: https://forms.gle/ceaQWJYCMrftR4v57

Офіційна сторінка заходу у Facebook