Важливе, Новини
23.03
1 хв читати
Поділитися
В Ірпені відбувся забіг «Єднання України 2024»
В Ірпені відбувся забіг «Єднання України 2024», який зібрав сотні учасників різного віку. Метою заходу стало не лише популяризація здорового способу життя, але й єднання українців, демонстрація стійкості та незламності нашого народу. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук, який долучився до спортивного заходу.
Окрім нього, у забігові взяли участь заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич, депутат ІМР Олександр Пащинський, начальник управління освіти і науки ІМР Олег Білорус, начальниця відділу фізичної культури та спорту ІМР Юрія Пустова. Захід відбувся за підтримки Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ДУ «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», БО «БФ «Рокада», Управління молоді та спорту КОДА та Ірпінської міської ради.
У заході також взяли участь заступник директора департаменту масового спорту та здоров’я нації Міністерства молоді та спорту України Лідія Юзвов, очільник управління молоді та спорту КОДА Володимир Стеценко, завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму Бучанської РДА Київської області Сергій Виговський, представники БО «БФ «Рокада», Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ДУ «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
![2024 03 23 16.33.43](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-23-16.33.43-1024x682.jpg)
На гостей заходу також чекали спортивні мобільні установки: диск-гольф, корнхол, флорбол (хокей на траві), бадмінтон, функціональний майданчик «Активні парки», міні-баскетбол.
![2024 03 23 16.33.37](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/2024-03-23-16.33.37-1024x682.jpg)
«Цей забіг став чудовим прикладом того, як спорт може об’єднати людей. Приємно бачити, що так багато людей, і дорослих, і дітей, вийшли на вулиці, щоб продемонструвати свою любов до спорту та свою єдність. Щиро дякую організаторам та всім, хто долучився до цього заходу. Разом ми сильніші!», — зазначив Андрій Кравчук.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19