Поділитися

Команда Київщини завоювала 9 медалей на Чемпіонаті світу з ММА серед дітей, юнаків і юніорів

Команда Київської області завоювала 9 медалей на Чемпіонаті світу з ММА серед дітей, юнаків і юніорів, який відбувся в столиці Болгарії. Двоє спортсменів, що представляли Київщину, стали чемпіонами. Про це повідомили в Київському обласному відокремленому підрозділі Федерації змішаних єдиноборств ММА України, який очолює секретар Ірпінської міської ради Анжела Макеєва.

Золоті нагороди здобули Анастасія Голінко (вагова категорія 56,7 кг, спортивний клуб «Arena Fight Club Kiev Region») і Георгій Гудзь (44 кг, СК «Гермес»), срібні – Єгор Тарасенко (40 кг, СК «Arena Fight Club Kiev Region»), Валентина Ханенко (40 кг, СК «Cybernetic Team») і Тетяна Ханенко (34 кг,  СК «Cybernetic Team»), бронзові – Михайло Григоров (70,3 кг, СК «Аурум»), Євгеній Кабанець (67 кг, СК «Cybernetic Team»), Ілля Святун (48 кг, СК «Arena Fight Club Kiev Region») та Даніїл Бесараб (44 кг, СК «Arena Fight Club Kiev Region»).

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: 12–13, 14–15 і 16–17 років. Загалом у чемпіонаті взяв участь 331 спортсмен із 23 країн. Збірна України, в складі якої виступали 68 спортсменів, посіла на чемпіонаті перше місце в командному заліку. Юні українці вибороли 52 медалі: 17 золотих, 18 срібних і 17 бронзових.