Поділитися


В Ірпені відбудеться всесвітньо відома конференція TEDx

На світовому рівні є одна масштабна подія, яка щорічно збирає всіх рушіїв прогресу, лідерів думок і головних генераторів ідей, які творять тендеції, що згодом наздоганяє планета. Її назва – TEDx конференція.

25 травня в нашому місті відбудеться TEDxIrpin – незалежно організований захід TED за стандартами та ліцензією глобального TED. Конференцію буде проведено на базі НУДФСУ.

TEDxIrpin – це одноденний захід, розрахований на різнобічну аудиторію – керівників, науковців, митців, філантропів. Тема конференції  —  “Words and ideas can change the world”.

«Конференція TEDxIrpin об’єднала надзвичайну кількість талановитих людей. На нашому заході виступатимуть музиканти, ідеологи, бізнесмени та ін.. Головна ідея — розповсюдження цінних ідей, які можуть змінити світ на краще. В Україні такі конференції проходять тільки у великих містах обласного значення. Ірпінь — це перше в Україні невеличке місто, яке має багато талановитих людей та виправдає надану американцями довіру”, – розповів організатор заходу TEDxIrpin, ліцензований американською неприбутковою організацією TED Ярослав Цвіркун.


Серед відомих світових спікерів на TED та TEDx конференціях були: Bill Gates, Bill Clinton, Дольф Лунгрен, Елон Маск та ін.

Білл Гейтс на TED Talks

 На конференції в Ірпені будуть виступати музиканти, бізнесмени, громадські діячі тощо.

З повним переліком спікерів та детальною інформацією про TEDxIrpin Ви можете ознайомитись на офіційному сайті конференції – https://tedxirpin.com


Окрім цікавих спікерів, організатори обіцяють низку приємних сюрпризів від партнерів заходу:

– смачну каву від LaKava;

– захопливу екскурсію містом перед початком заходу від представників Ірпінської міської ради;

– яскраві фотографії та міні-репортажіі від професіоналів з компанії Informator;

– додаткові подарунки, снеки, солодощі та багато іншого.


Квитки на  TEDxIrpin можна придбати на офіційному сайті заходу.

Підписуйтесь на сторінку TEDxIrpin у Facebook https://www.facebook.com/TEDxIrpin/ і будьте в курсі всіх актуальних новин конференції.

Поділитися