Поділитися

СИНЕРГІЯ В МІСТІ

Ми хочемо бачити Ірпінь не передмістям, а сучасним і затишним містом-сателітом Києва. І ми керуємося цим баченням у кожному нашому проекті.

Ігор ОВЕРКО,
директор Будівельної групи “Синергія”

Уявіть своє ідеальне місце для життя. Де можна залишити всі турботи і поринути у фул-тайм відпустку. Де можна не витрачати дорогоцінні хвилини на міську метушню і дратівливі клопоти. Де нарешті приходить розуміння того, що ти вдома. Синергія комфорту та сучасної інфраструктури, поєднала все це в передмісті столиці України. Ірпінь – це місце для щастя та відпочинку, місце де можна набратися сил та відволіктися від усіх турбот.
Завітати в Ірпінь потрібно обов’язково, щоб зрозуміти наскільки комфортним та доглянутим має бути українське місто. Якісний сервіс та дороги,насичене на події життя та зоряне небо над головою. Прекрасні парки для прогулянок та активного відпочинку, набережні для світанку, ліс для прогулянок. Це місце для щасливого дитинства.
Місто для життя! В Ірпені створені умови для комфортного життя, лише приїхавши в місто це відразу помітно: дороги, тротуари, паркінги, зупинки громадського транспорту, доглянуті газони та оригінальні зелені насадження, освітлення та ілюмінація, все це вражає своєю бездоганністю. Міський сервіс тут також якісний та не поступається європейському – сучасний центр надання адміністративних послуг, система “Безпечне місто” з віде

оспостереженням та муніципальна варта, професійні обслуговуючі служби з сучасною технікою.
Місто парків! В Ірпені облаштовано 17 зелених зон: парки, сквери, алеї, площі та набережна. В житлових комплексах БГ “Синергія” реалізовано концепцію двір-парк, тому насолоджуватися природою в Ірпені можна ледве переступивши поріг власного будинку. Чи може бути щось краще?

Місто здоров’я! В кожному мікрорайоні працює сучасна амбулаторія, що надає безкоштовні послуги перевинної медицини. В амбулаторіях є власний рентген апарат та лаболаторії, це значно економить час та кошти відвідувачів. Муніципальна дитяча поліклініка та комунальна стоматологія завдяки сучасному обладнанню, якості послуг та помірної вартості, не мають конкуренції в усьому регіоні. Популяризація та підтримка спорту – це запорука здорового суспільства. Тому в Ірпені майже в кожному парку, сквері та дворі облаштовані спортивні майданчики. Навіть благодійність в місті виражається через спорт. Доказ цьому – спортивний фестиваль “Dobro Fest”, БГ “Синергія” щороку бере участь в благодійному забігу фестивалю.
Місто успішних людей! Ірпінь приваблює до себе успішних молодих людей, можливістю реалізувати тут найсміливіші ідеї. Сфера малого та середнього підприємництва має шалені можливості, завдяки розвиненій інфраструктурі та доступним адміністративним послугам. В місті створено навіть центр підтримки підприємництва “I-Smart”, що розташувався в приміщенні КП “Контроль благоустрою міста”. А в конкурсі бізнес-проектів, для учасників АТО “Startap Srpin”, БГ “Синергія” стала головним спонсором. Учасники проекту вже започаткували власну справу.

Місто інновацій! Майбутнє за підростаючим поколінням і в Ірпені про це пам’ятають. Діти навчаються в школах за оксфордською системою, для талановитих підлітків створено і вже не перший рік працює ліцей інноваційних технологій та коледж інформаційних технологій (початок роботи – осінь 2019). Для розвитку дітей проводиться велика кількість міських заходів та проектів. Наприклад таких як “Місто професій” чи щомісячна мотивація талановитих школярів у вигляді стипендії, ці проекти були реалізовані завдяки підтримці БГ “Синергія”.
Синергія міста з людьми відчувається у відношенні містян до Ірпеня. Жити в Ірпені, або приїжджати сюди на вікенд стало модним трендом. Ірпінь – місто, що залишається в серці, кожного хто тут побував, назавжди!