Поділитися

РАЙОН “СИНЕРГІЯ” – ПРИКЛАД ДИНАМІКИ РОЗВИТКУ МІСТА

Для мешканців Ірпеня Синергія не просто будівельна група. Із цим словом тут вже давно асоціюють конкретне місце для комфортного життя.
Житлові комплекси Синергії облаштовані за європейським зразком. Усі зручності – під рукою: дитячі та спортивні майданчики, магазини, аптеки, перукарні, кав’ярні тощо. Перші поверхи будинків компанія принципово відводить під малий та середній бізнес, таким чином забезпечуючи мешканців району потрібною інфраструктурою та створюючи умови для збільшення кількості робочих місц у місті.
Унікальні дизайнерські фасади ЖК “Синергія 2 стали своєрідною візитівкою району і уже впізнаються далеко за межами Ірпеня. ЖК “Синергія 3отримав 5 зірок від проекту “Будекспертиза” тим самим підтвердивши те, щов ньому є все для комфортного та сучасного життя.
Будинки Синегргії – це, перш за все, надійність і висока якість. При будівництві використовуються лише якісні перевірені роками матеріали. При проектуванні передбачається від десяти до двадцяти варіантів планувань квартир. Тому кожен знайде тут житло на власний смак.
Уже майже 2500 сімей обрали житлові комплекси Будівельної групи “Синергія і живуть у них, насолоджуючись реальністю. Попереду нові цікаві проекти, амбітні цілі та вагомі досягнення!

Картинки по запросу "інфо знак""

ЩО ТУТ ПОРУЧ
Дитячий садочок “Колыбрі” (вул. Григорія Сковороди, 9)
Супермаркет “Фора” (вул. Григорія Сковороди, 12 та вул. Новооскольська, 2-п)
Ресторан “La Crevet” (вул. Мечникова, 112,114)
Пекарня-кав’ярня “Bilostotsky” (вул. Мечнікова,112-а)
Магазин одягу “Anatol Shop” (вул. Григорія Сковороди, 12)
Еспресо бар “Без дверей” (вул. Григорія Сковороди, 11/2)
Магазин пива “KEG” (вул. Мечникова, 118)
Відділ продажу БГ “Синергія” (вул. Григорія Сковороди, 11)