Важливе, Новини
10.02
1 хв читати
Поділитися
Жителі Бородянки отримали гуманітарну допомогу
Фонд «Незламні серця» з Ірпеня надав гуманітарну допомогу жителям селища Бородянка. Про це повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко.
Днями представники фонду завітали до Бородянки та видали мешканцям громади віком від 60 років і більше продовольчі пайки у кількості 150 штук. У цих наборах пральний порошок, консерви, олія, засіб для миття посуду, крупи, макаронні вироби, чай, печиво та солодке.
Нагадаємо, що раніше фонд «Незламні серця» спільно з De Leeuw Kyiv подарували нашій громаді автомобіль Renault Scenic на потреби КП «Благоустрій-Бородянка.
За весь період свого існування фонд «Незламні серця» передав понад 400 тонн гуманітарної допомоги в Київську, Херсонську, Донецьку, Луганську, Харківську, Чернігівську, Сумську області, включаючи харчові продукти.
Крім того, волонтери передали більш як 200 генераторів, акумулятори, інвертори, старлінки, гігієнічні засоби, велосипеди, побутову техніку, тенти для пошкоджених будинків та речі постраждалим від російської агресії громадянам. Також передали більш як 10 потужних генераторів об’ємом 10 та 50 кВт лікарням та навчальним закладам Київської області.
Наразі фонд активно допомагає військовим. Вони передали Захисникам військову амуніцію, дрони, тепловізори, прилади нічного бачення для автомобілів, засоби особистого захисту, спорядження та взуття. Зробили та передали 486 fpv дронів.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19