Важливе, Новини
01.08
1 хв читати
Поділитися
Захищаючи Україну на фронті, загинула мешканка Коцюбинського Елеонора Мальцева
На фронті загинула військова, волонтерка, професійна спортсменка, мешканка Коцюбинського Елеонора Мальцева. Трагічну новину повідомив Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш.
Елеонора Мальцева займалася футзалом. Була спортсменкою прославленого жіночого клубу «Біличанка» та збірної України. А потім встала на захист України.
«У памʼяті Елеонора залишиться життєрадісною та усміхненою навіть на позиціях. За часів АТО мав нагоду особисто навідувати нашу захисницю. Щирі співчуття рідним та близьким! Схиляємо голови у глибокій скорботі! Вічна памʼять, честь і шана нашій захисниці! Не забудемо! Помстимося! Герої не вмирають!», — написав Сергій Даніш.
Нагадаємо, 30 липня, захищаючи Україну, на Куп’янському напрямку загинув мешканець Михайлівки-Рубежівки Борис Гончар.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19