Важливе, Новини
22.06
1 хв читати
Поділитися
Вихованці Ірпінської ДЮСШ зібрали гроші для ЗСУ
Юні спортсмени Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи принесли до міської ради шість тисяч гривень, які зібрали для українських військових. Про це написав Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
«Я дивлюся на цих хлопців і хочу лише одного — щоб ми встигли перемогти і вони самі не пішли на фронт. Це залежить зараз тільки від нас з вами. Не зупиняємось допомагати нашим захисникам. Кожного дня робіть, що можете для хлопців», — закликав міський голова.
Разом з тим Олександр Маркушин нагадав, що саме сьогодні, 22 червня, відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війн. Цього дня 1941 року о 4-тій ранку нацистська Німеччина почала бомбардувати Київ.
«Пам’ятаємо, якою ціною зараз виборюється кожен квадратний метр української землі. Вічна пам’ять жертвам воєн в Україні!», — написав Олександр Маркушин.
Нагадаємо, сьогодні на сесії Ірпінської міськради було виділено близько 400 тисяч гривень на допомогу військовим підрозділам, у яких служать ірпінці.
Фото Ірпінська міська рада
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19