Важливе, Новини
30.10
1 хв читати
Поділитися
Вихованці Ірпінської ДЮСШ здобули призові місця на відкритому чемпіонаті з велокросу
21 жовтня у місті Радомишль відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з Велокросу до 130-ти річчя велоспорту Житомирщини. Вихованці Ірпінської ДЮСШ на змаганнях здобули призові місця. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
Так, за результатами змагань вихованці Ірпінської ДЮСШ посіли призові місця у категорії 2014 і молодші: 1️ місце — Артем Рудько, 2 місце — Дмитро Балан.
Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» привезли рекордну кількість нагород із змагань зі спортивного орієнтування. За перший день змагань спортсмени здобули 7 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей, за другий — 13 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19