Поділитися


Відтепер «Helsi» допоможе з оформленням довідки у навчальні заклади

Медичний онлайн-сервіс «Helsi» тепер допомагає з оформленням обов’язкових довідок для зарахування до садочків, шкіл та вищих навчальних закладів. Як працює нововведення, пояснили в Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

«Як оформити довідку в застосунку Helsi? Необхідно зайти в нього та обрати «Сервіси», далі розділи «Довідки та профілактика». На екрані з’явиться список медичних довідок, які сьогодні надають медичні заклади України», — пояснюють у медцентрі.

Усього є п’ять видів довідок:

  • № 086-1/о (для садочка та школи),
  • № 086-о (для вишів);
  • № 028/о (для басейну);
  • № 083/о (для водіїв);
  • № 1-ОМК (для особистої медичної книги).

«Вибравши потрібний вид довідки, користувач може переглянути, які документи, консультації лікарів та аналізи необхідні для її отримання. Після цього прямо з програми можна записатися на прийом до профільних лікарів на зручний час. Результати медоглядів, аналізи та довідки можна зберігати в розділі «Медичні документи» в застосунку та за потреби дати лікарю доступ, роздрукувати або переслати», — зазначають у ІЦПМСД.

Там також додають, що згодом у Helsi з’явиться алгоритм, який дозволить отримати довідку у прискореному режимі. У застосунок додадуть перелік приватних лікарень, а також «Календар щеплень».

Поділитися