Поділитися


Відомий німецький вуличний художник Bananensprayer намалював графіті в Ірпені

Німецький вуличний художник Bananensprayer відвідав Україну та залишив свої графіті у Києві й області. Зокрема, три роботи він намалював в Ірпені. Про це митець написав на своїй сторінці в інстаграмі.

Справжнє ім’я художника — Томас Баумгертель. Одне зі своїх графіті він створив на зруйнованому Романівському мосту. Тут він намалював голову воєнного злочинця путіна у купі кісток.

Ще одне графіті Томас Баумгертель залишив на кладовищі розстріляних машин. На одній з автівок він зобразив путіна у тюремній робі з бананом на голові. На грудях воєнного злочинця розташований напис: «путін у в’язниці». Таке саме зображення він залишив у Романівці на рекламному щиті.

Томас Баумгертель часто малює карикатури відомих політиків. Псевдонім цього німецького художника перекладається, як «розпилювач бананів». Тож його легко впізнати за фірмовим зображенням банана, яке він час від часу додає у свої роботи.

Нагадаємо, наприкінці квітня відомий французький вуличний художник С215 відвідав Київщину та залишив тут свої роботи. Одне зі своїх графіті він залишив біля Ірпінського РАГСу. На ньому зображений син художника Габін в українській вишиванці.

Поділитися