Новини
02.11
1 хв читати
Поділитися
Від термобілизни до автівки і дронів: блогерка Людмила Луцук збирає для ЗСУ допомогу на мільйони гривень
Популярна українська блогерка Людмила Луцук, відома Instagram-аудиторії як Lyudashollywooda, з початку війни розгорнула масштабну волонтерську діяльність. Її допомога Збройним силам України, а також цивільним, які потребують підтримки, вже вимірюється мільйонами гривень.
Зокрема, разом із чоловіком Олегом Людмила перерахувала ЗСУ близько 500 тис. грн із власних заощаджень. Також блогерка зі своїми підписниками, які їй безмежно довіряють, зібрала для армії близько 1 млн грн. За ці гроші було закуплено три дрони на передову, спальні мішки, термобілизну, засоби особистої гігієни тощо.
Крім того, Людмила організувала благодійний розіграш, завдяки чому вдалося назбирати кошти на автомобіль для військових.
Волонтерську діяльність Людмила Луцук поєднує з материнськими обов’язками: нещодавно вона вдруге стала матір’ю. Інтернет-аудиторія «Люди з Голлівуда» перевищує 1,7 млн підписників.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19