Важливе, Новини
02.12
1 хв читати
Поділитися
В Управлінні праці та соціального захисту населення ІМР — новий керівник
В Управлінні праці та соціального захисту населення ІМР призначили нового керівника — Оксану Наконечну, яка з 2018 року очолювала лабораторний центр КП «Ірпіньводоканал». Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
Як повідомляється, Оксана Наконечна має потужний досвід гуманітарної роботи з населенням у критичних ситуаціях. З 24 лютого 2022 року вона включилася в допомогу громаді та взяла на себе ланку гуманітарної допомоги у штабі при Ірпінській міській раді. Координувала переміщення гуманітарних вантажів, працювала на Гарячій лінії з евакуації населення і досі виконувала обов’язки заступниці гуманітарного штабу нашого міста.
«Відповідальна, порядна, віддана, людяна, чудовий організатор та критичний менеджер – такими словами описують Оксану усі, хто працював з нею. Адже перед нею стоїть багато нових викликів воєнного часу — переформатувати роботу Управління праці та соціального захисту населення, створити нові ланки, які опікуватимуться військовими після повернення з фронту та їхніми родинами», — зазначили в міській раді.
Петро Зброжек, який до цього часу очолював Управління, продовжить свою роботу на посаді заступника керівника.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19