Поділитися


В Ірпені видадуть ще 16 сертифікатів на компенсацію за повністю знищене житло

В Ірпені за програмою єВідновлення видадуть ще 16 сертифікатів на компенсацію за повністю знищене житло. Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

«Друзі, маю хороші новини по сьогоднішніх рішеннях позачергового засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради. За програмою єВідновлення ухвалили видати додатково 16 сертифікатів на компенсацію за повністю знищене житло», — повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Поряд з цим, 210 заяв отримали відмову. За словами Маркушина, більшість з цих будинків та квартир вже потрапили під інші державні програми з відбудови.

Загалом вже 17 мешканців Ірпінської громади отримали житлові сертифікати на суму 68 261 000 грн. Хто ще не подав заявку, може це зробити. Для того, щоб її подати, потрібна лише «Дія». У випадку, якщо у вас немає смартфона, або з інших причин ви не можете встановити «Дію», можна звернутись до спеціалістів у ЦНАПі (вул. Шевченка, 2-А).

Нагадаємо, нещодавно сертифікати за зруйноване майно стали доступні для ознайомлення у «Дії». З нього можна дізнатись суму компенсації та почати пошуки майбутнього помешкання. А вже з листопада — використати сертифікат на купівлю житла.

Поділитися