Поділитися


В Ірпені відсвяткували день народження дитячого клубу «Дивосвіт»

В Ірпені, у парку Письменників, відсвяткували шостий день народження клубу для дітей і молоді з інвалідністю «Дивосвіт». Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова на своїй сторінці у фейсбуці. 

«На святі була неймовірна атмосфера, як і завжди на таких заходах «Дивосвіту»! Радість, незабутні емоції і море вражень! Хочу зауважити, що це дійсно особливі люди, бо вони – талановиті, щирі і вміють радіти! Своєю харизмою вони нікого не залишали байдужими, і до святкування охоче долучалися перехожі. І що було надзвичайно приємно – при цьому всі почувалися рівними! Переконана, що такі заходи дуже важливі, і завдання міської влади – створювати комфортні умови для дітей з інвалідністю для їх повноцінного розвитку у суспільстві. Вірю, що прийняття муніципальної Програми сімейної безпеки та інклюзії «Моя Батьківщина» дозволить удосконалювати і покращувати цю роботу. Ірпінь – моя Батьківщина!», – написала Віолетта Дворнікова.

Нагадаємо, «Дивосвіт» – перший на Київщині комунальний клуб, створений для творчого, фізичного та духовного розвитку й соціальної адаптації дітей, підлітків і молоді з особливими потребами у віці від народження до 30-ти років та для спілкування батьків таких дітей. 

Поділитися