Важливе, Новини
24.08
2 хв читати
Поділитися
В Ірпені відкрили сквер Мами
Такої масштабної радісної події в мікрорайоні «Машторфу» в Ірпені не було вже давно. Кожен клаптик зеленої зони на перетині вулиць Мечникова та Джерельної заповнений дітьми, мамами, татусями, бабусями, мешканцями й гостями міста. Сьогодні тут подвійне свято: на території, яка колись була приватною, в День Незалежності врочисто відкрили сучасний сквер – сквер Мами. І тепер він належить громаді.
Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Витрачено приблизно сім мільйонів гривень – і жодної копійки бюджетних грошей сюди не вкладено. Я хочу подякувати тим підрядникам, тим меценатам, тим будівельникам, які фінансували цей сквер. Робота йшла майже два місяці, і ми максимально старалися, щоб на День Незалежності ми його відкрили».
Містяни кажуть – територія змінилась невпізнанно. Раніше тут не було ні ось цих прекрасних квітів і кущів, ні цих доріжок, на яких діти зможуть кататися на роликах, скейтах, самокатах. Не було й цього тротуару вздовж дороги, і лавочок, на яких зараз відпочивають люди, також не було. Важко уявити, що зовсім недавно на цьому місці були лише дерева й сухе гілляччя на землі.
Аня, місцева мешканка:
«Раніше було тут дуже некомфортно. А зараз комфортно – є лавочки, дуже гарні газони. Дуже дякуємо місту, що зробили».
Ніна Петрівна, місцева мешканка:
«Зараз така краса! Я дуже люблю квіти і вдячна всім за ту красу, яку створили для нас».
Дмитро, місцевий мешканець:
«Дуже добрий парк. Дякую громаді Ірпеня, що побудували такий парк, і дуже добре, що це співпало з Днем Незалежності України».
Оновлене місце відпочинку встигли оцінити не лише місцеві, але й гості Ірпеня.
Тетяна Щербак, заступниця голови Київської облдержадміністрації:
«Мені здається, що це місце не тільки здорового способу життя, а ще й місце щасливих людей. Я вітаю вас іще з одним таким щасливим місцем, особливо для матусь. Я, як мама, знаю точно, що це гарно – є де погуляти, є де посидіти і є де відпочити. Тож зі святом вас, із такою чудовою зоною відпочинку! Із Днем Незалежності, країно!»
Організатори свята влаштували веселі забави для дітей, а для дорослих запропонували показ мод – демонстрацію льняних суконь від українських брендів. Відтепер сквер Мами має всі умови для найрізноманітніших культурних заходів.
Антон Довгопол, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Коли я був кандидатом у четвертому окрузі від політичної партії «Нові Обличчя», ми декларували як обіцянку, що будемо створювати цей сквер, але ще не знали назви. Тому реально символічно, що у 30-річчя нашої держави, у 30-річчя нашої Незалежності в нашому окрузі дійсно свято, тому що це прекрасна локація. І ми бачимо: від обіцянок – до реалізації цілих проєктів».
Віолетта Дворнікова, радниця Ірпінського міського голови, депутатка ІМР від ВО «Батьківщина»:
«Сьогодні ми показуємо те, як наше місто возвеличує жінку. Тому що жінка – це натхнення, це сила, це незалежність, це свобода і це краса. Дякую всім, хто долучився до цього проєкту!»
![A26I9139-1536x1024](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/A26I9139-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240401648_3178715442414956_6478597157980417925_n-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240181737_3178715372414963_669992061539267297_n-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240387853_3178712392415261_4280506161550614474_n-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240442393_3178713895748444_5115872982755675068_n-1536x1024-1-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/A26I0239-1536x1024-1-1024x683.jpg)
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19