Важливе, Новини, Фотоподії
15.05
1 хв читати
Поділитися
В Ірпені відбулись зустрічі з Представництвом Європейського Союзу. ФОТОРЕПОРТАЖ
15 травня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні провела інформаційні зустрічі в Ірпені.
Сьогодні в рамках візиту Представництва ЄС до Ірпеня відбулось дві зустрічі-презентації – спершу – на базі Ірпінського навчально – виховного об’єднання «ІЛІТ-МАН» для молоді, а згодом – в Ірпінській міській раді для активістів та представників місцевого самоврядування.
” Небагато міст України можуть скласти конкуренцію Києву в євроінтеграційному поступі. Сьогодні ми пересвідчилися, що до цього списку можна додати місто #Ірпінь у Київській області. Надзвичайно обізнана у європейській тематиці молодь, а також представники освітньої та культурної спільнот з багаторічним досвідом участі в різноманітних програмах ЄС роблять місто центром тяжіння європейських проектів на мапі України”, – зазначено на офіційній сторінці Представництва Європейського Союзу в Україні у Facebook.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19