Поділитися


В ІРПЕНІ ВІДБУДУТЬСЯ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИЦТВОМ ЄС


15 травня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи в Ірпені.

Кожного дня з різних джерел ми чуємо про можливості Євройпеського Союзу для середньостатистичного українця, хоча фактично володіємо мінімальною інформацією про реальні перспективи та проекти ЄС. Саме тому вже завтра в нашому місті відбудуться зустрічі з Представництвом ЄС.

Спершу, об 11:30, розпочнеться зустріч на базі Ірпінського навчально – виховного об’єднання «ІЛІТ-МАН». Презентація відбудеться в інтерактивному форматі гри «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу.

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Наступний пункт делегації Представництва Європейського Союзу в Україні- Ірпінська міська рада. Саме тут, о 14 годині, розпочнеться публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС».


Для кого: представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.
На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.


Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано на презентації:
• COSME;
• EEN (Enterprise Europe Network);
• Horizon 2020;
• Creative Europe;
• Erasmus+;
• eTwinning Plus;
• EU Study Days та ін.

Участь у заходах безкоштовнаДетальна інформація за тел.: +38(095)726-54-66 +38(099)455-23-75

Поділитися