Важливе, Новини
01.09
1 хв читати
Поділитися
В Ірпені урочисто відкрили новозбудований корпус школи №1
Сьогодні в Ірпені урочисто відкрили новозбудований триповерховий корпус спеціалізованої загальноосвітньої школи художнього профілю №1 ім. А. С. Макаренка. У відкритті взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та його заступники, депутати міської ради, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, педагоги, учні, батьки школярів.
Новий корпус школи №1 – це, фактично, «ще один повноцінний заклад освіти, який наша громада звела та повністю облаштувала лише за власні кошти», наголосив Олександр Маркушин.
«Тепер школа №1 може прийняти не близько 300, як це було раніше, а понад 1100 учнів! Тут є два спортзали, актова зала, бібліотека і своя окрема їдальня. Крім того, ми повністю оновили й шкільний двір – зараз він із сучасними біговими доріжками, новими спортмайданчиками і красивими клумбами», – відзначив мер.
Він нагадав, що раніше в Ірпені також збудували й новий корпус школи №17 на 19 класів та надбудували поверх школи №2 на 8 класів. У найближчих планах міської влади – будівництво корпусу для початкової школи в Ірпінському ліцеї №3.
«Дякую Голові Верховної Ради Дмитру Разумкову, народним депутатам, представникам Міністерства освіти та лідеру партії “Нові Обличчя” Володимиру Карплюку за підтримку. Разом з нашою громадою ми – сильна команда!» – наголосив Олександр Маркушин.
Він привітав усіх школярів, їхніх батьків та освітян із початком нового навчального року. «Нехай він буде легким і цікавим для всіх! І головне – всім міцного здоров’я та щоб цього разу без усіляких там карантинів!» – зазначив міський голова.
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240668443_3185321645087669_7330510520269631225_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240733258_3185324125087421_7872204857401242496_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240588573_3185323378420829_742192086276077775_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240603927_3185324301754070_8128213495192423452_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240594090_3185325441753956_1790649673494674706_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/241041046_3185325875087246_8306898783627358470_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240927464_3185326281753872_5469899102320563961_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240586926_3185327145087119_8371391014953009662_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240525090_3185328651753635_4331564004944883231_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240523780_3185327465087087_2081993583309611335_n-1024x683.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/240509197_3185321498421017_1159329524890539366_n-1024x683.jpg)
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19