Поділитися


В Ірпені святкують День рятувальника

П’ять новеньких «Драгерів» у подарунок і надреальна кількість вдячності й привітань від громади. В Ірпені на Київщині святкують День рятувальника.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ми дуже пишаємося нашою пожежною дружиною. Від міської ради ми привітали особовий склад, подарували п’ять “Драгерів”. Це найсучасніше обладнання. Вся Європа та розвинуті країни всього світу користуються цими “Драгерами”. Я впевнений, що вони й надалі будуть працювати добре на нашу велику територіальну громаду».

Окрім представників Ірпінської міськради, привітати пожежників прийшли й учні ЗОШ №1. Захоплення від зустрічі та огляду пожежної машини не приховували.

Поліна Кушнір, учениця Ірпінської школи №1:
«Я думаю, що вони дуже гарні люди, я захоплююся ними й бажаю їм усього найкращого».

Василь Чернявський, журналіст:
«За що ти їм дякуєш?»

Назар Гибалюк, учень Ірпінської школи №1:
«За те, що вони всіх рятують – на воді, на суші й у вогні».

Василь Чернявський:
«Ти пожежником не хочеш стати, коли виростеш?

Назар Гибалюк:
«Ні, поліцейським».

Що ж стосується ситуації в Приірпінні в цілому, то в літній період тут стало набагато менше пожеж в екосистемах у порівнянні з минулими роками.

Юрій Буренко, начальник Ірпінського міського відділу ГУ ДСНС України в Київській області:
«Але на сьогоднішній день залишається проблематика в цілому по Бучанському району – це колишні Бородянський і Києво-Святошинський райони, які ввійшли у зв’язку з реформою територіальних одиниць до Бучанського району. І там улітку відбувалися торф’яні пожежі. На жаль, вони й восени відбуваються. І буквально тиждень тому були торф’яні пожежі – одна, друга. До гектара».

Словом, без роботи пожежники не сидять ні вдень, ні вночі. А їх усього 40 в ірпінській частині. Тому, якщо ви з повагою ставитеся до їхньої професії, бажано, не грайтеся з сірниками.

Поділитися