Важливе, Новини
30.04
2 хв читати
Поділитися
В Ірпені співачка Даша Суворова відкрила мурал, присвячений її рідному місту – Бахмуту
Сьогодні в Ірпені українська співачка, рок-музикантка та композиторка Даша Суворова відкрила мурал, присвячений її рідному місту – Бахмуту. Проєкт реалізували за сприянням місцевої влади та СЕО товариства «Відважних» Володимира Карплюка.
Відтепер про прифронтові міста, які зараз мужньо тримають оборону, мешканцям та гостям Ірпеня нагадуватиме мурал із зображенням солі з легендарної «Артемсолі». Мурал зобразив український художник Іван Шульгін на одній із будівель на центральній площі міста. З такою ініціативою виступила співачка з Бахмуту Даша Суворова.
«Ірпінь став форпостом, який прийняв на себе перший важкий удар під час вторгнення. Так само зараз страждають й Бахмут, і Соледар. І ця сіль уособлює ці міста. Бахмут та Ірпінь, на жаль, стали побратимами у важкій долі. Місто Ірпінь, як і міста Бахмут та Соледар, дуже постраждало від російської навали, зазнало великої руйнації, жорстокого поводження з людьми. Від постійних обстрілів, вибухів, що принесли чисельні руйнування, наші міста стали виглядати немов ця розірвана пачка солі. Але і тут, і там є люди. Сильні, мужні. Які боронять, захищають, відбудовують, відновлюють. Тому мурал став відображенням загальної ідеї «Ірпінь та Бахмут – міста відважних людей» – стіною сили, де кожна людина зможе прийти та поділитися своїм болем», – розповіла Даша Суворова.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-30_13-40-46-1-768x1024.jpg)
“Це лише перший мурал, створення якого товариство “Відважних” підтримало в Ірпені. Загалом, планується створення ще десятків муралів на тему героїчної оборони Ірпеня та розвитку іміджу міста, як столиці української літератури. Так само, це лише перша акція, яку ми зробимо в Ірпені разом зі співачкою Дашею Суворовою”, — переконаний СЕО товариства “Відважних” Володимир Карплюк.
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин подякував Даші Суворовій, товариству “Відважних”, Івану Шульгіну та начальнику Управління культури Ірпінської міської ради Євгенії Антонюк за створення знакового артоб’єкту в Ірпені.
Під час презентації муралу відбувся концерт, на якому вперше пролунала пісня «Мурали» із нового альбому авторки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-30_13-40-48-1-1024x768.jpg)
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19