Важливе, Новини, Фотоподії
25.04
1 хв читати
Поділитися
В Ірпені пройшов шаховий турнір на вшанування героїв аварії на ЧАЕС
Серед учасників турніру були ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та ветерани праці Приірпіння. Також у змаганнях беруть участь вимушені переселенці зі сходу, які внаслідок військових дій проживають в ірпінському регіоні.
Як вже відомо, у квітні 2016 року за ініціативи керівництва Ірпінської міської ради, шахово-шашковому клубу міста було надано нове приміщення по вулиці Ярославська,3. В дизайні приміщення використані елементи фігур шахів та шахово-шашкової дошки. Зараз у клубі на постійній основі проводяться обласні турніри для дітей та дорослих.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19