Поділитися


В Ірпені проєктують об’їзну дорогу

Не менше 60% автомобілів, які щодня проїжджають через Ірпінь, рухаються в Київ із інших населених пунктів, тому в Ірпені розробляють проєкт об’їзної дороги. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Є перевантаження на дорогах, але якщо порівняти, скільки автомобілів заїжджає в Ірпінь і скільки виїжджає, ми чітко розуміємо, що мінімум 60% – це автомобілі не з нашого міста. Це сусідні громади їдуть до Києва, бо дуже зручно добиратися через Ірпінь: нова дорога, можна швидко доїхати до Академмістечка. І ми проєктуємо об’їзну дорогу», – зазначив мер.

Згідно з проєктом, частина автотранспорту з об’їзної виїжджатиме на вулицю Університетську неподалік від кола біля КП «Ірпіньводоканал», а інша частина буде спрямовуватися в мікрорайон Стоянка, щоб далі рухатися до Житомирської траси.

«Це дуже коштовний проєкт – до 600 млн грн, і без допомоги держави нам буде важко впоратися. На сьогоднішній день ми його розробляємо і у 2022 році подамо на погодження і на співфінансування від держави, бо цей проєкт дуже важливий не тільки для нашого міста, а й для сусідніх громад», – сказав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, спорудження Льодової арени, яке розпочнеться наступного року в Ірпені, включене до програми Президента України «Велике будівництво» і буде на 90% профінансоване з державного бюджету.

Поділитися