Поділитися


В Ірпені облаштовують ще одну зону відпочинку – сквер Матері

Близько десяти одиниць різногабаритної техніки, понад два десятки робітників. Так активно в Ірпені розпочали облаштовувати ще одну зелену зону відпочинку. Цього разу – сучасний сквер, площею майже один гектарна розі вулиць Мечникова та Джерельної. Матусі з дітьми такій новині радіють і вже з нетерпінням чекають, коли зможуть тут прогулюватися.

Христина, місцева мешканка:

«Звісно, ми раді. Буде красиво».

Маріанна, місцева мешканка:

«Так, ми чекаємо цієї події. Буде більш цивілізовано. Можна буде сісти, посидіти, гарно відпочити з дітьми».

Діана, місцева мешканка:

«Дуже приємно, якщо це буде сквер, гарна зона для відпочинку».

Люди із цікавістю спостерігають зі своїх вікон, як змінюється територія. Адже раніше цей шматок землі був у приватній власності. А минулого року місто викупило ділянку спеціально під зону відпочинку. 

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Люди хотіли, щоб цю приватну ділянку ми викупили для потреб міста. Депутатський корпус підтримав цю ініціативу, і ми на сесії виділили кошти. Потім викупили, і зараз це вже міська територія. На наступний сесії ми вже її перводимо в рекреацію, під сквер».

Олена Фатєєва, місцева мешканка:

«Владі міста і особисто Олександру Григоровичу Маркушину ми дуже вдячні за те, що він нас почув, підтримав, і цей сквер був збережений, переведаний в комунальну власність. І тепер ми невдовзі вже насолодимось готовим облаштованим сквером». 

Зараз тут очищають старі віковічні дуби від сухих гілок, готують основу під доріжки, на яких діти зможуть кататися на роликах, скейтах, самокатах. Територію ще більше озеленять. Посіють газонну траву, посадять кущі. У сквері встановлять лавочки, повісять гамаки, зроблять сучасне освітлення. Вздовж дороги прокладуть тротуарну доріжку і встановлять паркан. Оновлена зона відпочинку матиме назву сквер Матері. 

Віолетта Дворнікова, депутатка ІМР від партії «Батьківщина»:

 «Нагадаю, що 9 травня разом з міським головою був закладений фундамент каменю бажань, де ми загадали разом з громадою бажання створити сквер Матері. І сьогодні ми бачимо яскравий приклад того, як втілюється це в життя. У нас досі проходить конкурс на найкращу скульптуру, яка буде встановлена у центрі цього скверу.

Усі будівельні роботи та благоустрій скверу Матері планують завершити до Дня Незалежності

Поділитися