Важливе, Новини
27.05
1 хв читати
Поділитися
В ІЛІТі провели гру-квіз з Дмитром Капрановим
В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій провели історико-літературну гру-квіз за участю Дмитра Капранова. Письменник підготував для ліцеїстів питання, які прозвучали під час квізу.
У свою чергу учні ліцею змогли поставити запитання й гостю.
«Ліцеїсти та викладачі ІЛІТу без перебільшення є шанувальниками творчості братів Капранових — письменників, засновників видавництва «Зелений пес» та літературного онлайн-альманаху «Гоголівська академія», культурних діячів, блогерів. Підтримують та популяризують все українське», — зазначили в ІЛІТі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/349118634_649243680388342_7043357982673085011_n-1024x768.jpg)
Також адміністрація Ліцею запрошує викладачів, тренерів, письменників, спортсменів та інших гостей для зустрічей, лекцій та майстер-класів з учнями ІЛІТу.
Варто зазначити, раніше брати Капранови передали свої книги «Мальована історія незалежності України» українською та англійською мовами до різномовної бібліотеки ІЛІТу.
Нагадаємо, минулого тижня в ІЛІТі відбувся день відкритих дверей, в рамках якого з учнями зустрівся голова благодійного фонду «Леруа Мерлен Солідарність», директор Французького інституту в Україні, колишній аташе із питань культури Матьє Арден. Він поділився з ліцеїстами власними порадами як стати лідером.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19