Поділитися


Українські поети зберуться в музеї Григорія Кочура в Ірпені на «літературний квартирник»

15 серпня о 15:00 в Ірпені на Київщині, в Літературному музеї Григорія Кочура, відбудеться поетично-музична зустріч із сучасними українськими поетами. Ця мистецька подія є частиною ювілейного проєкту Національної спілки письменників України «Літературні квартирники», присвяченого 30-й річниці створення НСПУ. Про це повідомили в Кабінеті молодого автора Спілки письменників.

«У камерній затишній атмосфері садиби відомого перекладача, поета, літературознавця Григорія Кочура зустрінуться відомі в літературних колах України поети, які представлять свої нові твори. Зокрема, серед учасників будуть Наталія Бельченко, Ірина Мостепан, Катерина Девдера, Вікторія Осташ, Юлія Бережко-Камінська, Юлія Вротна, Юлія Шекет, бард Олександр Редич та інші. Це будуть не академічні читання, а живе спілкування за чаєм і кавою на літній терасі, наповнене щирими емоціями та душевними творами. Окрім того, передбачена екскурсія будинком Григорія Порфировича, яку люб’язно проведе директорка музею, невістка перекладача, акторка театру і кіно Марія Кочур», – розповіли в Спілці письменників.

Охочі можуть долучитися до проєкту в якості авторів або слухачів. Кількість місць обмежена, тому необхідно зареєструватись, написавши про свій намір на адресу: [email protected] (до 19:00 14 серпня).

Поділитися