Важливе, Новини
19.07
1 хв читати
Поділитися
У Приірпінні відбувся третій етап Відкритої першості з мотокросу
Відбувся третій етап Відкритої особистої першості з мотокросу Спортивно-технічного клубу «Сона». У змаганнях узяли участь більше ста спортсменів із України та Молдови. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці організатор перегонів, депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський.
«Щоразу шалений драйв та яскраві емоції. Цих вихідних відбувся третій етап наших клубних змагань СТК «Сона», що вже традиційно збирає велику кількість спортсменів та любителів, щоб позмагатися за першість. У третьому етапі змагань взяли участь більше ста учасників з України та Молдови. Заключний етап змагань відбудеться 4 вересня, за результатами якого і визначаться переможці сезону 2021. Бажаю всім учасникам волі до перемоги та наполегливості у тренуваннях! До зустрічі на СТК “Сона”», – написав Пащинський.
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/07/2-1.jpg)
Нагадаємо, Відкрита особиста першість Спортивно-технічного клубу «Сона» розпочалася в середині травня. Вона передбачає чотири етапи, останній запланований на 4 вересня.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19