Важливе, Новини
03.07
1 хв читати
Поділитися
У Михайлівці-Рубежівці продовжують реконструкцію гуртожитка для переселенців
В Ірпінській громаді в Михайлівці-Рубежівці продовжується реконструкція гуртожитку, який стане житлом для 20 родин внутрішніх переселенців. Зараз на будівельному майданчику тривають демонтажні роботи. Про це повідомили у БО «Житло для ВПО».
На території гуртожитку демонтували старий паркан, а у самій будівлі майже закінчили демонтаж підлоги на першому поверсі та почали демонтувати бетонну підлогу на другому. Також там продовжують закладати відкоси.
«Дякуємо всім, хто підтримує наш проєкт «Центр соціалізації переселенців». Разом ми допоможемо з житлом родинам, які цього потребують», — наголошують у благодійній організації.
Нагадаємо, проєкт відновлення гуртожитку спільно розпочали благодійна організація «Житло для ВПО» та Ірпінська міська рада. Донором проєкту стала польська компанія «Dom Development». Будівельні роботи почали на початку червня. Після реконструкції у цій будівлі у повноцінних смарт-квартирах зможуть проживати 20 родин.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19