Важливе, Новини
05.09
1 хв читати
Поділитися
У Гостомелі зливають нечистоти — Ірпінь, Буча та Гостомель потерпають від смороду
Вже декілька днів мешканці Ірпеня, Бучі та Гостомеля скаржаться на різкий неприємний запах, що поширюється населеними пунктами. Як повідомив мер Бучі Анатолій Федорук, причина смороду — злив нечистот в імпровізовану копанку агрохолдингом Гостомеля. Цю інформацію журналістам ITV підтвердив і перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
«Агрохолдинг в Гостомелі викопав копанку і туди ллються нечистоти. Через це і такий неприємний запах у регіоні. Із цим будуть розбиратися», — зазначив Андрій Кравчук.
Як припускають у місцевих групах в соцмережах, таку копанку створило підприємство «GREEN GUILD GROUP» — агрокомпанія, що спеціалізується на вирощуванні овочів.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19