Поділитися


У День Незалежності на Мистецькій алеї в Ірпені проведуть виставку картин

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня на Мистецькій алеї в Ірпені (Київщина) буде проведена виставка картин «Моя незалежна», в якій зможуть узяти участь усі охочі. Три найкращі роботи, обрані спеціальною мистецькою комісією, будуть відзначені грошовими преміями. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

За її словами, для авторів картин, які переможуть у конкурсі, передбачено головну премію в розмірі 5000 грн та ще дві – по 3000 грн.  

«Жанр та дата виконання твору значення не мають, але його тематика має відповідати назві виставки та передавати ідею становлення незалежності, української самоідентичності та патріотизму», – зазначила Євгенія Антонюк.

Для участі у виставці необхідно надіслати на адресу електронної пошти [email protected] заявку в довільній формі з зазначенням прізвища, імені й по батькові автора, назви й розмірів роботи та до 20 серпня передати заявлену роботу в Ірпінський історико-краєзнавчий музей. Після завершення виставки всі твори будуть повернені авторам.

Партнер заходу – товариство «Відважних».

Поділитися