Важливе, Новини
16.03
1 хв читати
Поділитися
“СИНЕРГІЯ” В МІСТІ
Синергія – це корисна взаємодія. Вона передбачає об’єднання зусиль, енергій та дій задля створення нового потужного результату. Саме це є принципом діяльності Будівельної групи «Синергія» в Ірпені. Ефективно взаємодіючи з місцевою громадою, управлінцями та іншими представниками бізнесу, «Синергія» допомагає створювати принципово нове міське середовище: із комфортним житлом і затишними місцями для відпочинку, багатою соціальною інфраструктурою та насиченим культурним життям.
За останні чотири роки компанія долучилася до реалізації десятків соціальних ініціатив та інфраструктурних об’єктів. Кращі ірпінські школярі та спортсмени отримують щомісячні мотиваційні стипендії від «Синергії». У 2017 році компанія стала головним спонсором конкурсу бізнес-проектів для учасників АТО «Startup Irpin», а його переможці уже започаткували власні справи. Саме «Синергія» збудувала один з кращих дитячих садочків Київщини та уже розпочала будівництво школи. «Синергія» – це яскравий приклад соціально-відповідального бізнесу, що не стоїть осторонь сучасного відродження Ірпеня.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19