Поділитися

Спортсмени-орієнтувальники з Приірпіння вибороли 28 нагород на всеукраїнських змаганнях

Учасники команди «Kyiv region O-team» із Приірпіння вибороли 28 нагород на традиційних відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «KievОpen-2021». Про це повідомляється на сторінці команди у фейсбуці.

Протягом двох днів спортсмени виступали на лісових дистанціях та на дистанціях міського спринту.

Загалом у змаганнях узяли участь більш ніж 400 орієнтувальників із 20 регіонів.

Нагадаємо, нещодавно команда «Kyiv Region O-team» здобула перемогу серед юнаків і юніорів та друге місце серед дорослих у загальнокомандному заліку чемпіонату України. В індивідуальному заліку спортсмени з Приірпіння завоювали 28 нагород (12 золотих, 8 срібних і 8 бронзовних), а також отримали 2 золоті й 1 бронзову медалі за результатами спринтерської естафети.