Поділитися


Руслан Кравченко перевірив хід відбудови об’єктів в Ірпені (відео)

Вже другий рік поспіль Ірпінь активно відбудовується. Замовником відбудови багатьох об’єктів у місті є Київська обласна військова адміністрація. Щоб перевірити хід відбудови, до Ірпеня приїхав очільник КОВА Руслан Кравченко. 

Руслан Кравченко, очільник Київської обласної військової адміністрації:

«Сьогодні ми в Ірпені. У нас присутні технагляд Київської обласної адміністрації, держпраці, представники з наглядової ради».

Чотири об’єкти перевірки — три із них пошкоджені багатоквартирні будинки. Ще один — дитсадок, який будують з нуля на місці зруйнованого.

Університетська, 2к — пошкоджена п’ятиповерхівка. Єдине питання, що виникло у комісії та очільника області, — терміни. Підрядник відстає на тиждень, але, за словами технагляду, це не значне відставання.

Руслан Кравченко, очільник Київської обласної військової адміністрації:

«Будемо надалі контролювати хід, але до кінця року підрядник по графіку повинен закінчити цю відбудову. На сьогодні порушень і зауважень немає».

А ось на другій багатоповерхівці зауважень уже було чимало. На Ярославській, 14 підрядник повністю зняв дах, через що мешканцям затопило квартири.

Олег Кравченко, заступник директора Департаменту регіонального розвитку КОВА:

«Вони затягнули роботи по покрівлі. Розкрили покрівлю, зробили якісь заходи водовідведення. Але вони були не досконалі. Через це затопило вісім квартир у будинку».

Разом із мешканцями та підрядником комісія піднялася на дах.

Відставання від термінів на два тижні, претензії до якості робіт, затоплені квартири. Врятували підрядника самі ж мешканці, які не хочуть затягнення робіт.

Руслан Кравченко, очільник Київської обласної військової адміністрації:

«Для мене слово жителів — це головне. Вони надали підряднику шанс за тиждень виправитись. За тиждень він пообіцяв, гарантував, що будуть повністю закінченні роботи по даху. Після їх закінчення він повинен приступити до відшкодування наслідків затоплення квартир місцевих жителів».

Ще один об’єкт, яким займається цей же підрядник, — десятиповерхівка на Котляревського, 52А. Сюди теж приїхала перевірка. І тут дійсно претензій немає. Мешканці задоволенні.

Єдина претензія старших мешканців — зайві, на їх думку, витрати. Зокрема, комунікації замінювати усім немає необхідності.

Руслан Кравченко, очільник Київської обласної військової адміністрації:

«Ми з понеділка зробимо акт обстеження усіх квартир. Усіх мереж водопостачання, водовідведення. Якщо підтвердиться, що у нормальному стані знаходяться всі мережі водопостачання і водовідведення, ми будемо проходити переекспертизу і будемо вилучати ці роботи».

Під час перевірки будівництва нового дитсадка «Веснянка» проблем також не виявили. Будівництво обіцяють завершити до 1 вересня 2024 року.

Поділитися