Новини
01.03
1 хв читати
Поділитися
Польська компанія допоможе реконструювати гуртожиток в Михайлівці-Рубежівці
Польська девелоперська компанія «DOM Developer» стане донором проєкту з реконструкції гуртожитка, що в центрі селища Михайлівка-Рубежівка. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради, колишній селищний голова Михайлівки-Рубежівки Андрій Помазан.
Проєкт відновлення гуртожитку спільно розпочали благодійна організація «Житло для ВПО» та Ірпінська міська рада. Мета проєкту — перетворити закинутий гуртожиток на центр соціалізації для внутрішньо переміщених осіб.
«Після реконструкції тут буде проживати 20 родин в повноцінних смарт-квартирах. Додатково будуть створені зони спільного користування та приміщення для зберігання речей»,— планують у благодійному фонді.
Реконструкція запланована на березень-червень 2023 року.
Нагадаємо, у червні минулого року Ірпінська міська рада підписала меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Житло для ВПО».
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19