Новини
07.03
1 хв читати
Поділитися
Поліцейські розповідають ірпінським школярам про небезпеку субкультури «Редан»
Поліцейські Київщини зустрілися зі старшокласниками Ірпінського академічного ліцею НУБІП України. Говорили про нову підліткову субкультуру «Редан», її токсичність та небезпеку.
Зустріч з учнями 7-11 класів ліцею провели старша інспекторка сектору ювенальної превенції Віталіна Прядко, поліцейські офіцери громади Анна Стогній, Євген Зелений, а також головний спеціаліст відділу по роботі із сім’ями та молоддю Служби у справах дітей та сім’ї ІМР Наталія Дисківська.
«В ході візиту була проведена лекція, спрямована на протидію деструктивної поведінки підлітків. Поглиблено і вдосконалено знання учнів щодо їхніх прав та обов’язків. Також поспілкувалися з дітьми про новий напрямок підліткової субкультури РЕДАН із метою попередження їх участі в цьому молодіжному угрупуванні», — розповіли в ліцеї.
Нагадаємо, наприкінці лютого цього року поліцейські запобігли зібранню представників молодіжного руху «Редан».
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19