Важливе, Новини
15.09
1 хв читати
Поділитися
Поліцейські офіцери Ірпінської громади отримали службові автомобілі
Чотири поліцейські офіцери Ірпінської громади отримали по новому службовому автомобілю «Renault Duster». Передача автівок 86 офіцерам із 9 областей України відбулася сьогодні в столиці, на території Національного музею «Київська фортеця». 35 машин вирушили в населені пункти Київщини. Крім того, поліцейським видали помпові рушниці.
Автівки оснащені аптечками та необхідними технічними засобами. Одна з машин, надана офіцерам Ірпінської громади, придбана за кошти місцевого бюджету.
У врученні ключів від автомобілів узяли участь Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Національної поліції Ігор Клименко, начальник патрульної поліції Олександр Фацевич, керівники обласних поліцейських управлінь, очільники територіальних громад, а також представники посольства США в Україні.
Вітаючи учасників урочистостей, начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов зазначив, що нині в регіоні вже працюють 6 поліцейських станцій, а найближчим часом буде відкрито ще 37.
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/241938411_547193046610378_484184034446447274_n.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/241765775_2950657508522377_5237776004026701896_n-1536x965-1-1024x643.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/242064095_547193323277017_3214945821695784908_n.jpg)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/photoeditorsdk-export-2021-09-14T184037.519-1536x864-1-1024x576.png)
![](https://irpin.ua/wp-content/uploads/2021/09/photoeditorsdk-export-2021-09-14T183233.037-1024x562.png)
За результатами конкурсу офіцерами Ірпінської громади стали капітани поліції Євген Зелений і Антон Попов та старші лейтенанти Владислав Бобко і Дмитро Апончук.
Як повідомили в поліції Київщини, офіцери громад пройшли підготовку в Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Нагадаємо, в січні ц. р. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, керівники інших територіальних громад Приірпіння та Київського області підписали Меморандум про співпрацю з поліцією, який став вагомим кроком до впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади». Цей проєкт передбачає появу «шерифів», які, на відміну від дільничних інспекторів, 80–90% робочого часу перебуватимуть у громадах, житимуть там, знатимуть місцевих мешканців і їхні проблеми та будуть надаватиме якісні поліцейські послуги. Зі свого боку, громади візьмуть на себе частину фінансової підтримки роботи офіцерів.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19