Поділитися


«Омм.Дух ірпінського лісу»: ірпінська письменниця Наталія Чередюк презентувала нову книгу

В Ірпінській дитячій бібліотеці відбулася презентація нової книги «Омм. Дух ірпінського лісу» місцевої дитячої письменниці та художниці Наталії Чередюк. Маленькі ірпінці змогли не тільки почитати книгу разом з авторкою, але й поринути в міфічну атмосферу. Про це інформує Ірпінська міська рада.

Головний герой нового твору Наталія Чередюк – дух ірпінського лісу Омм. Минулої зими він прокинувся від вибухів та побачив танки на вулицях рідного міста. У книжці Омм допомагає загоювати рани міста, допомагає людям та тваринам перемогти темряву.

Діти, які відвідали бібліотеку, навіть змогли погратися з лялькою справжнього Омма та інших персонажів книги.

Як зазначає сама авторка, книга написана не лише для дітей, але й для дорослих. Вона справляє терапевтичний ефект на дорослих ірпінців.

«Коли люди бачать ілюстрації зі зруйнованим Романівським мостом, Будинком культури — їх охоплює сум. Та коли спостерігають за тим, як відновлюють понівечені будинки, зникають зрешетовані паркани, ремонтують дороги й у місті висаджують квіти – їм стає легше» — зазначила Наталія Чередюк.

Нагадаємо, цієї суботи, 30 вересня, в Україні відзначають День бібліотек. З цієї нагоди в Ірпінській міській бібліотеці пройде творчий вечір української акторки Галини Яблонської.

Поділитися