Поділитися


На сесії міськради Ґданська Олександр Маркушин оголосив про заснування Асоціації громад України та Польщі 

Мер Ірпеня Олександр Маркушин виступив на відкритті сесії міськради польського міста Ґданськ і повідомив про ініціативу щодо заснування Асоціації громад України та Польщі. Про це повідомляється на його сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні, відкриваючи сесію Ґданської міської ради, спільно із управлінською командою міста Ґданськ ініціював створення Асоціації громад України та Польщі. Розпочнемо з тісної співпраці між Ірпінською громадою та Метрополією міст Ґданськ, Ґдиня та Сопот. Наша мета – щоб кожне польське місто, містечко чи село мало свого надійного побратима в Україні. Щоб разом ми продовжували робити те, що роблять наші країни зараз – підтримували одне одного, допомагали одне одному, спільно боролися зі злом і спільно раділи нашим перемогам», – зазначив Маркушин.

За його словами, «нам разом і надалі стояти на своєму: Польщі – відстоювати своє місце під сонцем Європи, а Україні – стати такою ж невід’ємною і рівноправною частиною Європи, як Польща».


«Ці оплески сьогодні звучали на сесії міськради польського міста Ґданськ для кожного воїна, який захищав Ірпінь, Приірпіння і зараз захищає Україну, для кожного волонтера, який допомагав евакуювати мирних жителів і допомагає людям зараз, для кожного працівника комунальних служб, який, ризикуючи своїм життям, тихо робив і продовжує робити свою роботу, для наших рятувальників, поліцейських, для медиків, вчителів і для всіх мешканців Ірпінської громади і міста-Героя Ірпеня, які витримали атаку ворога і сьогодні спільно, незважаючи ні на що, відновлюють своє рідне місто. Європа – з нами!» – написав міський голова.

Поділитися