Поділитися


На благодійному ярмарку в Ірпені зібрали 24 тисячі гривень на спорядження для військових (відео)

Гребінці із петриківським розписом, етнічні прикраси та багато іншого хенд-мейду конвертувалися у 24 тисячі гривень. Їх зібрали на благодійному ярмарку «Нескорений Ірпінь». Ця сума – старт великого збору на придбання дронів та військового спорядження для захисників із Приірпіння, що нині боронять Донецький напрямок.

Організатор заходу – громадська організація «Асоціація жінок України «ДІЯ». Приірпіння».

Віолетта Дворнікова, голова ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ». Приірпіння»:

«Це хлопці та дівчата з Ірпеня і з найближчих наших селищ. До нас звернулися їхні командири, підрозділи і ми вирішили, що таким ярмарком, акцією ми зможемо їм допомогти. Сьогодні ми збираємо на Mavic (дрон), комп’ютери та іншу техніку, яка потрібна нашим хлопцям» .

Це нагальні потреби захисників, які нині вартують 300 тисяч гривень. Свої внески у добру справу мешканці Ірпеня робили, купуючи товари, та донатили просто так.

Тетяна, мешканка Ірпеня:

«Я придбала, не знаю що це таке, щось красиве для дому. Сплетене, зроблене руками з любов’ю. Я завжди люблю долучатися до всіх акцій, які підтримують нашу армію, наші ЗСУ».

Мешканців міста-героя Ірпеня підтримала також українська співачка із Бахмуту Даша Суворова.

Даша Суворова, співачка:

«У мене немає можливості зараз поїхати в своє рідне місто Бахмут, то Ірпінь стало для мене серцем, домом. Дуже дякую вам».

Учасники заходу мали змогу не лише насолодитися музикою, а й поласувати смаколиками. Багато солодощів на ярмарок приготувала дружина одного з оборонців, який у березні минулого року визволяв Ірпінь від російських окупантів.

Наталія, мешканка Ірпеня:

«Ми налаштовані позитивно і віримо в нашу перемогу звичайно. Дякуючи допомозі наших людей, дякуючи хлопцям, ми виженемо цю наволоч звідси. Так що все буде добре, все буде Україна і всі разом ми переможемо!».

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«Ми можемо допомогти й дати хлопцям нові можливості і, зрозуміло, що на якісь хвилини, секунди, дні наблизити нашу перемогу. І хочу запевнити, що ми тут кожного дня будемо робити все для того, аби наша перемога була ближчою!».

І кожен з вас може допомогти та ще на крок наблизити перемогу України! Надіслати кошти можна, відсканувавши QR-код, або переказати на карту 5375411204308469. Разом до перемоги!

Поділитися