Важливе, Новини
11.04
1 хв читати
Поділитися
Маркушин усунув Головенка та Бондар від координації роботи із родинами загиблих
Антон Головенко та Діана Бондар більше не координуватимуть роботу з родинами загиблих воїнів в Ірпінській громаді. Про це депутат Ірпінської міської ради повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
«Шановні родини наших загиблих героїв. Сьогодні міський голова Олександр Маркушин офіційно усунув нас з Діаною Бондар від координації і роботи з Вами. Ми з Діаною дякуємо Вам всім за всі ініціативи і всю роботу, яку ми разом з вами робили з 2015 року… Девʼять років ми були разом. Хоча горе нас обʼєднало, але в памʼяті на завжди залишиться тільки світлі згадки і десятки крутих ініціатив! І останнє. Хоч офіційно ми більше не в темі, але ми завжди на звʼязку з вами! Влада має тенденцію змінюватись. А справжні людські відносини повинні залишатися за будь-яких обставинах). Так само набирайте нас по будь-яким питанням. А ми так само будемо намагатись їх розрулювати», — розповів Антон Головенко.
Тепер цією роботою буде займатись Борис Балмасов, який брав участь в обороні Ірпеня.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19