Важливе, Новини
22.05
1 хв читати
Поділитися
Лікарі ірпінської «первинки» зібрали допомогу для захисників з Ірпеня
Колектив Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги придбав медикаменти, продукти, цигарки, енергетики для хлопців з Ірпеня, які зараз на передовій захищають Україну. Доставить вантаж до військових заступник директора ІЦПМСД зі зв’язків із громадськістю, депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко.
Це вже не перший такий вантаж із допомогою, який лікарі «первинки» відправляють на фронт. І, як зазначають самі медики, далеко не останній.
«Бажаємо хлопцям успіху та повернутися всім неушкодженими до своїх родин з перемогою! Дякуємо Вам наші захисники! Слава Україні!», — написали в Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Нагадаємо, учні та вчителі Ірпінського академічного ліцею «Мрія» виготовляють спеціальні ортопедичні подушки-кісточки для поранених українських воїнів. Вони пошили їх вже майже сотню.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19