Важливе, Новини
23.06
1 хв читати
Поділитися
Київщина прихистила вже 135 мешканців затоплених районів Херсонщини
Київська область прийняла вже 135 мешканців Херсонщини, які вимушені були евакуюватись через затоплення внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС. Зокрема, в ірпінському модульному містечку «Дубки» тимчасове житло для себе знайшли дві родини з Херсонщини.
Серед прибулих — 47 людей похилого віку, 24 дитини та 2 людини з інвалідністю. Усіх їх розмістили в модульних містечках, соціальних готелях та приватному секторі.
«Прибулим надають усю необхідну допомогу: харчування, медичну допомогу, психологічну підтримку», — зазначили в Київській обласній військовій адміністрації.
Загалом на Київщині підготували майже 3000 місць для тих, хто евакуйовується з Херсонщині. З питань розселення можна звертатись за телефоном: (099) 510 72 12.
Нагадаємо, 14 червня представники КП «Ірпіньводоканал», УЖКГ «Ірпінь», КП «Контроль благоустрою міста» та КП «Теплоенергопостач» виїхали в Херсонську область ліквідовувати наслідки затоплення. Загалом на допомогу мешканцям Херсонщини вирушили восьмеро ірпінських комунальників.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19