Важливе, Новини
07.08
1 хв читати
Поділитися
Кінологиня з Київщини та її підопічний перемогли на Всеукраїнських змаганнях
Кінологиня Олена зі своїм чотирилапим вихованцем — німецьким вівчуром Паном перемогли на Всеукраїнських змаганнях з пошуку вибухових речовин. На змаганнях вони представляли Головне управління Нацполіції Київщини. Про це повідомили у Кінологічному центрі поліції Київщини, що розташований в Ірпені.
Змагання проходили у різних категоріях. Олена та Пан показали блискучі результати у більшості з них, а у категорії «пошук вибухових речовин в багажі» посіли перше місце. За підсумками змагань вони стали найкращою командою.
Ще один кінологічний розрахунок з Київщини — поліціянтка Валентина та бельгійський вівчур Ібро вибороли перше місце у категорії «пошук вибухонебезпечних речовин на транспорті».
Загалом у змаганнях взяв участь 21 учасник, серед них представники Нацполіції та Державної служби охорони.
Нагадаємо, наприкінці червня кінологиня Валентина з кінологічного центру поліції Київщини, що в Ірпені, разом зі своїм вихованцем — бельгійським вівчуром Ібро посіли третє місце на Всеукраїнських змаганнях з пошуку вибухівки.
Поділитися
Читайте також
Світлофори в Ірпені працюватимуть навіть попри відключення світла
26.07.2024 21:27
Читайте також
Ірпіньводоканал виходить із підпорядкування НКРЕКП
26.07.2024 20:23
Читайте також
Комісія із журналістської етики відповіла щодо матеріалу ITV про зарплату чиновниці Ірпінської міськради Тамари Халаім
26.07.2024 19:19